с 13 по 15 июля / тур база " Купава " / г. Светловодск  / Кировоградская обл.

 

YOGA WEEKEND — это прекрасная возможность провести свои выходные в стиле йоги. Вы сможете активно отдохнуть

 

  душой, умом, и телом и обрести заряд силы и энергии на долгое время. Yoga weekend — это отдых для всей семьи.

 

 

Детальна інформація

23-24 червня у Львові пройшов масштабний йога фестиваль, який зібрав сотні людей. Гурта AURUM мав можливість приймати участь в цьому фестивалі.

Йога стає більш популярнішою.

Друзі, yoga mantra music з гуртом aurum, вже цієї неділлі. Приходь та відпочивай співаючи разом з нами. 15 квітня 18.00, м.Полтава. площа слави 3, "дім науки i техніки", другий поверх 16 кімната, вхід 50 грн.

3 грудня 2017 року ми грали в містечку Козельщина в місцевому будинку культури. Дякуємо, що Ви були з нами!

5 листопада 2017 гурт «AURUM» відіграв концерт в місті Полтава в ДК «Залізничник». Дякуємо за Ваш теплий прийом! Чекайте нас в гості!

21 липня 2017 року аурумці організували «Joga Weekend» на туристичній базі «Псел» в Полтавській області. Природа, корисна, здорова їжа, театральні постановки, музика, медитація, йога та багато чого цікавого.

8 липня 2017 року відіграли концерт для жителів промислового міста Горішні плавні.

На Всесвітній день здоров’я, 7 квітня 2017 року, грали на головній площі рідного містечка Козельщина. Запам’яталося море позитивних людей, які зацікавлені в здоровому способі життя.

7 лютого 2017 року в Запоріжжі ми дали концерт в офісному центрі «Бізнес плаза» у форматі мантра-релакс вечірки. Хочемо приїхати до Вас ще!

11 грудня 2016 року ми відвідали столицю України, Київ. Концерт пройшов у форматі мантра вечірки. Ваші теплоту ми ніколи не забудемо!

НОВИНИ

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

 

НОВИНИ

YOGA MUSIC BAND